Visiidid

Ukrainasse
september 2019 president Kersti Kaljulaid
mai 2019 president Kersti Kaljulaid
jaanuar 2019 välisminister Sven Mikser
november 2018 välisminister Sven Mikser
november 2018 riigihalduse minister Janek Mäggi
oktoober 2018 Riigikogu riigikaitsekomisjon
september 2018 Riigikogu väliskomisjon
september 2018 president Kersti Kaljulaid
mai 2018 president Kersti Kaljulaid
september 2017 välisminister Sven Mikser
august 2017 kaitseminister Jüri Luik
aprill 2017 peaminister Jüri Ratas
märts 2017 Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon
august 2016 kaitseminister Hannes Hanso
veebruar 2016 Riigikogu esimees Eiki Nestor
jaanuar 2016 peaminister Taavi Rõivas
detsember 2015 kaitseminister Hannes Hanso
detsember 2015 justiitsminister Urmas Reinsalu
mai 2015 Riigikogu esimees Eiki Nestor
aprill 2015 välisminister Keit Pentus-Rosimannus
aprill 2015 kaitseväe juhataja Riho Terras
veebruar 2015 peaminister Taavi Rõivas
jaanuar 2015 peaminister Taavi Rõivas ja välisminister Keit Pentus-Rosimannus
september 2014 president Toomas Hendrik Ilves
mai 2014 välisminister Urmas Paet
aprill 2013 peaminister Andrus Ansip
november 2012 välisminister Urmas Paet ja kultuuriminister Rein Lang
märts 2012 põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder
detsember 2011 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
juuni 2011 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
juuni 2011 põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder
detsember 2010 välisminister Urmas Paet
mai 2009 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
mai 2008 president Toomas Hendrik Ilvese töövisiit
jaanuar 2007 peaminister Andrus Ansip
detsember 2005 president Arnold Rüütel
september 2005 välisminister Urmas Paet
mai 2004 välisminister Kristiina Ojuland
september 2003 Riigikogu esimees Ene Ergma
oktoober 2002 president Arnold Rüütli riigivisiit
mai 2000 Riigikogu esimees Toomas Savi

 

Eestisse
oktoober 2017 asepeaminister ja majandusminister Stepan Kubiv
jaanuar 2017 president Petro Porošenko
november 2016 kindralstaabi ülem armeekindral Muženko
oktoober 2016 kaitseminister Stepan Poltorak
juuni 2016 välisminister Pavlo Klimkin
märts 2016 Euroopa integratsiooni aseministrite delegatsioon
oktoober 2015 majandusarengu ja kaubanduse minister Aivaras Abromavičius
oktoober 2013 Ukraina president Viktor Janukovitš
juuni 2012 Verhovna Rada esimees Volodymyr Lytvyn
oktoober 2011 välisminister Kostyantyn Gryschenko
veebruar 2011 asepeaminister Sergei Tigipko
oktoober 2010 peaminister Mykola Azarov
detsember 2006 president Viktor Juštšenko
oktoober 2006 välisminister Boris Tarasjuk
oktoober 2005 siseminister Juri Lutšenko
detsember 2002 Verhovna Rada esimees Volodymyr Lytvyn
mai 2002 välisminister Anatoliy Zlenko